Sleva!
AP46 lemovací lišta obloučková, hliník elox stříbro, 2 mm, 2,7 m Cenově Výhodný
Původní cena byla: 551,00 Kč.220,40 KčAktuální cena je: 220,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | lemovací |
| Účel | koberec |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 2 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 18 mm |
| Výška | 2 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.3 kg |





