Sleva!
AP48/5 fabion pro AP47 a AP48, PVC černá, 25×25 mm, 25 m Výprodej
Původní cena byla: 43,10 Kč.21,55 KčAktuální cena je: 21,55 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | fabion |
| Účel | lino, PVC |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | E0 – černá |
| Hlavní parametr | 25 mm |
| Délka | 25 m |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 25 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.15 kg |





