Sleva!
AP54 rozeta, masiv olše, 22 mm, 1 ks Must-Have
Původní cena byla: 206,00 Kč.82,40 KčAktuální cena je: 82,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | rozeta |
| Materiál | masiv |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Dekor/masiv | olše |
| Hlavní parametr | 22 mm |
| Vnější průměr | 56 mm |
| Vnitřní průměr | 22 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.09 kg |





