Sleva!
AP6 nájezdová lišta samolepící B, hliník+fólie buk, v: 8,5 mm, d: 0,9 m Odeslání Ihned
Původní cena byla: 121,00 Kč.48,40 KčAktuální cena je: 48,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Dekor | Acara, Kód: 11 |
| Délka | 0,9 m |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | s folií dekoru |
| Serie | Série B |
| Šířka | 43 mm |
| Typ provedení | samolepící |
| Výška | 8,5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.224 kg |





