Sleva!
Autentický SP15 ukončovací lišta C, PVC cementově šedá, 8 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 71,90 Kč.35,95 KčAktuální cena je: 35,95 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | C |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | šedá cementová |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 8 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 8 mm |
| Celková šířka | 28 mm |
| Výška | 8 mm |
| Pro výšku dlažby | 8 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.1 kg |





