Sleva!
Autentický STAUF D 6 Disperzní lepidlo na rolové podlahoviny, do komerce i na sport, NE-LVT šedá, 15 kg
Původní cena byla: 141,00 Kč.56,40 KčAktuální cena je: 56,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | lepidla pro vinyl, PVC a lino |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | kýbl |
| Čas odvětrání | 5–15 min. |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Pracovní čas | 5–20 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | od 325 do 400 g/m2 |
| Hmotnost | 15 kg |





