Sleva!
Autentický STAUF EXTREME TACK Disperzní kontaktní lepidlo, 310 ml kartuš
Původní cena byla: 378,00 Kč.151,20 KčAktuální cena je: 151,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | kontaktní lepidla |
| Výrobce | Stauf |
| Exteriér | Ne |
| Účel | podlaha, stěny, strop |
| Typ balení | kartuš |
| Čas odvětrání | Ihned |
| Spotřeba / vydatnost | cca. 60 g/bm |
| Zpracovatelnost | cca 15 min. při 20 °C |
| Hmotnost | 0,31 kg |





