Sleva!
Bezpečná Platba STAUF SPU 570 lepidlo na extrémně velké formáty, (tvrdá elastika) hnědá, 8 kg
Původní cena byla: 398,00 Kč.159,20 KčAktuální cena je: 159,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | lepidla na parkety, dřevo a vícevrstvou podlahu |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | hnědá |
| Typ balení | kýbl |
| Broušení / leštění | 24–48 hod. |
| Pochůznost | 12–24 hod. |
| Pracovní čas | 15–20 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | cca 1–1,5 kg/m2 |
| Hmotnost | 8 kg |





