Sleva!
BP1 páska izolační k AACI++ žlutá, 150 mm, 30 m Nakupujte Hned
Původní cena byla: 3 035,00 Kč.1 214,00 KčAktuální cena je: 1 214,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Materiál | polyethylen |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | žlutá |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 150 mm |
| Délka | 30 m |
| Šířka | 150 mm |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.975 kg |





