Sleva!
BP1 separační rohož AASEPA žlutá, 3 mm, 1 m, 30 m Sezónní Sleva
Původní cena byla: 637,00 Kč.254,80 KčAktuální cena je: 254,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | separační rohož |
| Barva PVC | žlutá |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 1 m |
| Délka | 30 m |
| Šířka | 1 000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Výrobce | DURAL GmbH & Co.KG |
| Hmotnost | 0.6 kg |





