Sleva!
BP1 vnitřní růžek pružný žlutá, 140×140 mm, 1 ks Výprodej
Původní cena byla: 318,00 Kč.127,20 KčAktuální cena je: 127,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | vnitřní roh |
| Materiál | polyethylen |
| Barva PVC | žlutá |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 140×140 mm |
| Délka | 0,14 m |
| Šířka | 140 mm |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.01 kg |





