Sleva!
BP2 balkonová lišta, nerez V2A, 95 mm, 2,5 m Pouze Dnes
Původní cena byla: 2 723,00 Kč.1 089,20 KčAktuální cena je: 1 089,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | balkonová |
| Tvar | L |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 95 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 80 mm |
| Výška | 95 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| S nebo bez okapničky | Ne |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 2.918 kg |





