Sleva!
BP9/1 balkonová lišta rohová, nerez V2A kartáč, 13,5 mm, 65 mm, 1 ks Ihned K Objednání
Původní cena byla: 1 039,00 Kč.415,60 KčAktuální cena je: 415,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | balkonová |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 13,5 mm |
| Délka | 25×25 cm |
| Výška | 13,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 13,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| S nebo bez okapničky | Ano |
| Hmotnost | 0.58 kg |





