Sleva!
Cenová Bomba AP27/9 ukončovací lišta, pro laminát, hliník elox stříbro, 10-12 mm, 2,7 m
Původní cena byla: 640,00 Kč.256,00 KčAktuální cena je: 256,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dvoudílná |
| Tvar | U |
| Typ montáže | pod obklad |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 10 – 12 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 14 mm |
| Šířka 2 | 28 mm |
| Celková šířka | 25 mm |
| Rozsah výšky | 10-12 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.131 kg |





