Sleva!
Cenová Bomba BP9 balkonová lišta, nerez V2A kartáč, 13,5 mm, 110 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 670,00 Kč.668,00 KčAktuální cena je: 668,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | balkonová |
| Tvar | T |
| Materiál | nerez |
| Drenáž | Ne |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Barva elox | – |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 13,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 50 mm |
| Výška | 13,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 13,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 3.4 kg |





