Sleva!
Cenový Hit AP45/1 schodová lišta vnitřní vrtaná, hliník elox titan, 27x27mm, 2,5 m, 5 mm
Původní cena byla: 777,00 Kč.310,80 KčAktuální cena je: 310,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | koberec, lino, vinyl |
| Typ montáže | vrtání |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | T – titan |
| Hlavní parametr | 5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 27 mm |
| Výška | 27 mm |
| Vsunutí | 5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.37518 kg |





