Sleva!
Cenový Hit VP6 univerzální lišta T-COVE, hliník elox stříbro lesk, 22 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 431,00 Kč.172,40 KčAktuální cena je: 172,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | univerzální |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox lesklý |
| Barva elox | L – stříbro lesk |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 22 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 5 mm |
| Celková šířka | 22 mm |
| Výška | 22 mm |
| Pro výšku dlažby | 5 mm |
| Samolepicí | Ne |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.122 kg |





