Sleva!
DL7/1 dilatační lišta bez výplně, hliník, 15 mm, 2,5 m Víkendová Akce
Původní cena byla: 603,00 Kč.241,20 KčAktuální cena je: 241,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | dlouhá základna |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 15 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 15 mm |
| Pro výšku dlažby | 15 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Typ výplně | žádná |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.2 kg |





