Sleva!
DL7/5 dilatační lišta s výplní, hliník + PU šedá, 30 mm, 2,5 m Objednat Nyní
Původní cena byla: 3 267,00 Kč.1 306,80 KčAktuální cena je: 1 306,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | dlouhá základna |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 30 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 30 mm |
| Pro výšku dlažby | 30 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Typ výplně | PU |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Vodotěsný spoj | Ano |





