Sleva!
DL9 dilatační lišta, nerez V2A+EPDM guma černá, 3 mm, 2,5 m Rychlé Dodání
Původní cena byla: 1 358,00 Kč.543,20 KčAktuální cena je: 543,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | dlouhá základna |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | černá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 3 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 3 mm |
| Pro výšku dlažby | 3 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Typ výplně | EPDM |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.64 kg |





