Sleva!
Dlažba 2 cm venkovní šedá 60×60 cm Nakupujte Hned
Původní cena byla: 699,00 Kč.279,60 KčAktuální cena je: 279,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ | dlažba |
| Rozměr | 60×60 cm |
| Design | imitace kamene |
| Rektifikace | Ano |
| Mrazuvzdornost | Ano |
| Tloušťka | 20 mm |
| Protiskluz | Ano |
| Hmotnost | 20 kg |





