Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží KP1 páska izolační se síťovinou šedá, 120 mm, 50 m
Původní cena byla: 1 392,00 Kč.556,80 KčAktuální cena je: 556,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 50 m |
| Délka | 50 m |
| Šířka | 120 mm |
| Výrobce | DURAL GmbH & Co.KG |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 2.34 kg |





