Sleva!
Doprava Zdarma BP5 krycí lišta – krycí panel, nerez V2A, 150 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 392,00 Kč.556,80 KčAktuální cena je: 556,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Barva elox | – |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 150 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 150 mm |
| Pro výšku dlažby | 150 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| S nebo bez okapničky | Ne |
| Hmotnost | 3.493 kg |





