Sleva!
DS1 ukončovací lišta, pro kamenický roh i designovou stěrku, hliník, 11 mm, 2,5 m Pouze Dnes
Původní cena byla: 216,00 Kč.86,40 KčAktuální cena je: 86,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 49 mm |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.3775 kg |





