Sleva!
DS2 ukončovací lišta, pro designové stěrky, nerez lesk V2A, 8 mm, 2,5 m Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 705,00 Kč.282,00 KčAktuální cena je: 282,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 8 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 8 mm |
| Pro výšku dlažby | 8 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.5575 kg |





