Sleva!
EX1/KP5 EXCELLENT propojovací lišta Víkendová Akce
Původní cena byla: 1 101,00 Kč.440,40 KčAktuální cena je: 440,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | propojovací |
| Materiál | nerez |
| Barva laku | RAL9005M – černá matná |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Délka | 1,5 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 23 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Tvar | Z |
| Pro výšku dlažby | 23 mm |
| Floppy trim – ohebná | Ne |





