Sleva!
EX1/SP1 EXCELLENT ukončovací lišta L, nerez V2A RAL9005 černá matná, 10 mm, 2,5 m Autentický
Původní cena byla: 689,00 Kč.275,60 KčAktuální cena je: 275,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Účel | dlažba, obklad |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva laku | RAL9005M – černá matná |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 10 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 24 mm |
| Výška | 10 mm |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.5125 kg |





