Sleva!
EX1/SP7 EXCELLENT ukončovací lišta Q, pravidelná, nerez V2A RAL1036 perleťová zlatá lesklá, 8 mm, 2,5 m Nakupujte Hned
Původní cena byla: 1 203,00 Kč.481,20 KčAktuální cena je: 481,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | Q |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva laku | RAL1036 -zlatá perleťová |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 8 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 8 mm |
| Pro výšku dlažby | 8 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.69 kg |





