Sleva!
Finální Výprodej SP2 ukončovací lišta L, STANDARD, hliník elox stříbro, 6 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 182,00 Kč.72,80 KčAktuální cena je: 72,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Účel | obklad |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Barva elox | stříbro |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 6 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 18 mm |
| Výška | 6 mm |
| Pro výšku dlažby | 6 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.16585 kg |
| Účel | dlažba, obklad |





