Sleva!
Finální Výprodej SP29/1 schodová lišta pro pásku 13 mm, nerez, 11 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 298,00 Kč.519,20 KčAktuální cena je: 519,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Tvar | Z |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | komerční prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 25 mm |
| Šířka 2 | 13 mm |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Hmotnost | 0.25 kg |





