Sleva!
Hit Sezóny DL7 dilatační lišta šípová, PVC bílá, 50 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 319,00 Kč.127,60 KčAktuální cena je: 127,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | šípová |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | bílá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 50 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 8 mm |
| Výška | 50 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Typ výplně | PVC |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.25 kg |





