Sleva!
Hit Sezóny ISOMAT MULTIFILL-EPOXY THIXO Epoxidová spárovací dvousložková hmota, šedá, 3 kg
Původní cena byla: 393,00 Kč.157,20 KčAktuální cena je: 157,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | spárovací hmoty |
| Výrobce | Isomat |
| Účel | dlažba |
| Barva | 23 – šedá |
| Typ balení | kýbl |
| Pochůznost | 16 hod. při 23 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 0,2-5 kg/m2 |
| Šířka spárování | 1,5-10 mm |
| Čas vytvrzení | 7 dní při 23 °C |
| Zpracovatelnost | 45 min. při 23 °C |
| Hmotnost | 3 kg |





