Sleva!
Horká Nabídka EX1/W2 EXCELLENT k ochraně rohu s příhybem
Původní cena byla: 900,00 Kč.360,00 KčAktuální cena je: 360,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu |
| Tvar | V |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Typ povrchové úpravy | pololesk |
| Barva laku | RAL9005M – černá matná |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Délka | 2,4 m |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 15 mm |
| Pro výšku dlažby | 15 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |





