Sleva!
Ihned K Objednání AP16/2 přechodová lišta pro kabely, hliník elox stříbro, 75 mm, 2 m
Původní cena byla: 725,00 Kč.290,00 KčAktuální cena je: 290,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, přechodová |
| Tvar | oblá |
| Účel | ke kabeláži |
| Typ montáže | k nalepení montážním lepidlem |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 75 mm |
| Délka | 2 m |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 10 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.74 kg |





