Sleva!
Ihned K Objednání BP9/1 balkonová lišta, nerez V2A kartáč s okapničkou a drenáží, 11 mm, 65 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 555,00 Kč.622,00 KčAktuální cena je: 622,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | balkonová |
| Materiál | nerez |
| Drenáž | Ano |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| S nebo bez okapničky | Ano |
| Hmotnost | 2.8 kg |
| Okapnička od zdi | 16 mm |





