Sleva!
Ihned K Objednání SP14/1 ukončovací lišta C, hliník lakovaný, RAL 0006500 betonově šedá, 11 mm, 3 m
Původní cena byla: 685,00 Kč.274,00 KčAktuální cena je: 274,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva elox | – |
| Barva laku | betonově šedá RAL0006500 |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 3 m |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.4 kg |





