Sleva!
Ihned K Objednání SP29 páska schodová DIAMOND TRED protiskluz uhlově šedá, 13 mm, 25 m
Původní cena byla: 280,00 Kč.112,00 KčAktuální cena je: 112,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Typ lišty | schodová |
| Materiál | PVC |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | komerční prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 13 mm |
| Délka | 25 m |
| Šířka | 13 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hmotnost | 0.06 kg |





