Sleva!
ISOMAT ACRYL DECO BASE Akrylový pastovitý dekorativní nátěr, bílý, 15 kg Nakupujte Hned
Původní cena byla: 221,00 Kč.88,40 KčAktuální cena je: 88,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | designové akrylové stěrky |
| Výrobce | ISOMAT |
| Účel | podlaha, stěny |
| Barva | bílá |
| Typ balení | kýbl |
| Spotřeba / vydatnost | 1,8 kg/m2/mm tloušťky vrstvy |
| Tloušťka vrstvy | 0,5 mm |
| Hmotnost | 15 kg |





