Sleva!
ISOMAT ACRYL DECO FINISH Dekorativní extra hladký akrylový nátěr, 5 kg Top Prodej
Původní cena byla: 220,00 Kč.88,00 KčAktuální cena je: 88,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | designové akrylové stěrky |
| Výrobce | ISOMAT |
| Účel | podlaha, stěny |
| Barva | bílá |
| Typ balení | kýbl |
| Spotřeba / vydatnost | 0,8 kg/m2/mm tloušťka vrstvy |
| Tloušťka vrstvy | 0,5 mm |
| Hmotnost | 5 kg |





