Sleva!
ISOMAT AK 16 Polymerové lepidlo C2 TE, šedá, 25 kg Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 16,40 Kč.8,20 KčAktuální cena je: 8,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | lepidla |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | dlažba |
| Barva | šedá |
| Typ balení | pytel |
| Čas schnutí | 24 hod. |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Pracovní čas | 30 min. |
| Spotřeba / vydatnost | 1,5-4 kg/m2 |
| Tloušťka vrstvy | 15 mm |
| Zpracovatelnost | 6 hod. |
| Hmotnost | 25 kg |





