Sleva!
ISOMAT AK-RAPID FLEX Flexibilní polymerové lepidlo na dlaždice C2 FT S1, bílá, 25 kg Značkový
Původní cena byla: 45,30 Kč.22,65 KčAktuální cena je: 22,65 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | lepidla |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | dlažba |
| Barva | bílá |
| Typ balení | pytel |
| Čas schnutí | 2–3 hod. |
| Pochůznost | 1 hod. |
| Pracovní čas | 10 min. |
| Spotřeba / vydatnost | 1,5-4 kg/m2 |
| Tloušťka vrstvy | 10 mm |
| Zpracovatelnost | 6 hod. |
| Hmotnost | 25 kg |





