Sleva!
ISOMAT AQUAMAT ELASTIC Dvousložková hydroizolační cementová stěrka, šedá, 35 kg Akce
Původní cena byla: 80,70 Kč.40,35 KčAktuální cena je: 40,35 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | hydroizolace |
| Výrobce | ISOMAT |
| Účel | dlažba, podlaha, stěny, strop |
| Barva | šedá |
| Čas schnutí | 1 hod. při 20 °C |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Spotřeba / vydatnost | 2-4 kg/m2 (v závislosti na savosti podkladu) |
| Zpracovatelnost | 1 hod. |
| Hmotnost | 35 kg |





