Sleva!
ISOMAT DUROCRET–DECO FINISH Mikrocementová dekorativní jemná stěrka, šedá, 25 kg Sleva
Původní cena byla: 53,90 Kč.26,95 KčAktuální cena je: 26,95 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | designové mikrocementové stěrky |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | podlaha, stěny |
| Barva | šedá |
| Typ balení | pytel |
| Spotřeba / vydatnost | cca 1,4 kg/m2/mm tloušťky vrstvy |
| Tloušťka vrstvy | 1-3 mm |
| Zpracovatelnost | 2 hod. při 20 °C |
| Hmotnost | 25 kg |





