
ISOMAT EPOXYPRIMER-500 Dvousložková epoxidová penetrace, nažloutlý, 20 kg Kup Teď
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | penetrace |
| Výrobce | ISOMAT |
| Účel | podlaha |
| Barva | nažloutlá |
| Typ balení | kýbl |
| Další vrstva | po 24 hod. |
| Pochůznost | 18 hod. při 23 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 150-200 g/m2 (podle nasákavosti podkladu) |
| Čas vytvrzení | 7 dní |
| Zpracovatelnost | 60 min. při 20 °C |
| Hmotnost | 20 kg |
