
ISOMAT MULTIFILL 2-5 Cementová spárovací hmota CG2 WA, bahama, 5 kg Nová Kolekce
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | spárovací hmoty |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | dlažba |
| Barva | 06 – bahama |
| Typ balení | pytel |
| Čas schnutí | 4 hod. |
| Pochůznost | 10 hod. |
| Spotřeba / vydatnost | 0,2-2 kg/m2 (v závislosti na velikosti dlaždice a šířce spáry) |
| Šířka spárování | 2-5 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
