Sleva!
ISOMAT MULTIFILL-EPOXY THIXO Epoxidová spárovací dvousložková hmota, černá, 10 kg Oblíbený
Původní cena byla: 297,00 Kč.118,80 KčAktuální cena je: 118,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | spárovací hmoty |
| Výrobce | ISOMAT |
| Účel | dlažba |
| Barva | 22 – černá |
| Typ balení | kýbl |
| Pochůznost | 16 hod. při 23 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 0,2-5 kg/m2 |
| Šířka spárování | 1,5-10 mm |
| Čas vytvrzení | 7 dní při 23 °C |
| Zpracovatelnost | 45 min. při 23 °C |
| Hmotnost | 10 kg |





