Sleva!
ISOMAT UNICRET–FAST Rychle tuhnoucí opravná malta, bílá, 25 kg Víkendová Akce
Původní cena byla: 26,80 Kč.13,40 KčAktuální cena je: 13,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | opravné hmoty |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | stěny |
| Barva | bílá |
| Typ balení | pytel |
| Další vrstva | 3 hod. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 14,7 kg/m2/cm tloušťky vrstvy |
| Zpracovatelnost | 2 hod. při 20 °C |
| Hmotnost | 25 kg |





