Sleva!
Jen Po Omezenou Doba KP7/2 profil pro vsazení skla, nerez V2A lesk, 13 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 665,00 Kč.666,00 KčAktuální cena je: 666,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | profil |
| Typ lišty | pro vsazení skla |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 13 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 13 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Jakost materiálu | V2A |
| Tvar | U |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Hmotnost | 0.86 kg |





