Sleva!
Koupit Online AP16 přechodová lišta samolepící, hliník elox champagne, 100 mm, 3 m
Původní cena byla: 1 281,00 Kč.512,40 KčAktuální cena je: 512,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | přechodová |
| Tvar | oblá |
| Typ montáže | samolepící |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | C – champagne |
| Hlavní parametr | 100 mm |
| Délka | 3 m |
| Šířka | 100 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 1.779 kg |





