Sleva!
KP1 / BP1 páska izolační pružná modrá, 120 mm, 50 m Zlevněný
Původní cena byla: 1 990,00 Kč.796,00 KčAktuální cena je: 796,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Barva PVC | modrá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 120 mm |
| Délka | 50 m |
| Šířka | 120 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA,s.r.o. |
| Hmotnost | 4 kg |





